biuro konstrukcyjne

O FIRMIE

Biuro konstrukcyjne NTPRO istnieje od 2013 roku i zajmuje się pracami z dziedziny inżynierii mechanicznej w zakresie projektowania maszyn i mechanizmów. Posiadamy 12 lat praktyki w branży projektowania maszyn. Doświadczenie zdobywamy podczas współpracy z firmami w branży rolniczej, transportowej, przemysłowej, komunalnej i leśnej. Współpracujemy z firmami produkcyjnymi, biurami konstrukcyjnymi i jednostkami badawczo-rozwojowymi. Posiadamy dzięki temu niezbędną wiedzę oraz umiejętności do realizacji projektów maszyn.

Siedziba firmy mieści się w Łodzi a obszar działania firmy obejmuje teren całej Polski. Stale współpracujemy przy realizacji ciekawych projektów ze specjalistami pokrewnych branż m.in.: hydraulikami, pneumatykami, elektronikami, automatykami.

Posiadamy oprogramowanie inżynierskie CAD - Solid Edge ST, które wykorzystujemy do projektowania i symulacji. Posiadamy również własną aparaturę pomiarową w postaci wzmacniacza pomiarowego MGCplus firmy HBM. Wykonujemy głównie pomiary tensometryczne, ale także pomiary sił, ciśnienia, momentów obrotowych, drogi i drgań.